Drahé, ale kvalitní a uklidňující
"Nikdy předtím jsem radar nepoužíval, ale chtěl jsem mít kameru, abych mohl natáčet v případě nehody. Vybral jsem si ji pro její 3 funkce (světlo, kamera, radar), protože jsem nechtěl mít na sedlovce připevněno příliš mnoho držáků a zařízení. Cena je vysoká, ale nakonec jsem s ní spokojen: rozlišení je dostatečně dobré na to, abych mohl číst SPZ aut ve dne (ale není to rozlišení slavné akční kamery), kapacita je několik hodin (minimálně 6 hodin) a funkce radaru je úžasná, pokud máte GPS Garmin (nebo smartphone, ale to jsem nezkoušel). Na protijedoucí auta zezadu vás upozorní dřív, než je uslyšíte: dlouhé rovinky na hlavních silnicích (když se jim nemůžete vyhnout), malé zatáčky na polních cestách... . Blížící se auta vidíte dvěma různými barvami v závislosti na jejich rychlosti. K dispozici je odpočítávání, které ukazuje počet aut. (Dobrá) kvalita je na místě: robustnost, povrchová úprava, upevňovací příslušenství... . Zkrátka, je to drahé, ale uklidňuje mě to tím, že mě to upozorňuje na příjezd aut, a trochu to "odbourává stres", zejména při sólo výletech. Nevím, jestli funguje stejně dobře i ve skupině (nezkoušel jsem).
