Můj názor se týká pouze
"Můj názor se týká pouze shromáždění. Ještě jsem na nich nejel. Jedna poznámka, na webových stránkách Probike byla uvedena jejich šířka 40 mm, ale na obalu výrobku je uvedeno 38 mm. Namontoval jsem je poměrně snadno na svá karbonová kola Asterion, ale přesto jsem je musel dojet měničem plášťů. Bylo velmi snadné je rozbít pomocí mé nožní pumpy. Po 48 hodinách nedošlo k žádné ztrátě tlaku.
