Jednoduché, atraktivní, pohodlné a
"Jednoduchý, atraktivní a pohodlný model, na který se snadno zapomíná. Není tak tuhý jako xc7 s karbonovými vložkami, ale stále dostatečně pohodlný pro efektivní jízdu. Díky konstrukci bez látek zadržujících vodu se velmi snadno čistí a suší. Jedinou nevýhodou je, že knoflík boa neumožňuje nastavení po jednotlivých zářezech: na začátku příliš neutahujte, jinak to budete muset celé rozepnout a začít znovu od nuly. Není to příliš praktické, ale dá se na to zvyknout. S modelem jsem spokojen, pokud hledáte univerzální rando/xco botu, která není určena výhradně na závody".
