Zdá se, že je kvalitní, ergonomický.
"Zdá se, že jsou kvalitní a ergonomie rukojetí je ideální pro jízdu na horském kole."
Nelze načíst dostupnost služby stahování peněz

Grip ERGON GE10 EVO , navržený ve spolupráci s Fabienem Barelem, byl vyvinut speciálně pro potřeby jízdy na kolech Enduro.
Grip GE10 je přizpůsoben široké a specifické geometrii řídítek používaných v této disciplíně a kombinuje dvě gumové směsi pro optimální tlumení a vynikající absorpci nárazů a vibrací, což zajišťuje naprosté pohodlí.
Texturované zóny orientované proti směru otáčení ruky zajišťují dokonalou oporu a kontrolu pro bezpečnou a efektivní jízdu.
Ref: 7960099160230
Anatomicky tvarovaná pro optimální pohodlí a celkovou účinnost Směs pohlcující nárazy a vibrace pro lepší trakci Maximální přilnavost díky rukojeti, která jde proti směru otáčení ruky Struktura navržená tak, aby ideálně rozložila tlak a zajistila dokonalé držení.
Celkové hodnocení: 4.5869565 / 5 z 46 hodnocení.
Grip ERGON GE1 EVO Lock-On navržený pro cyklistiku Enduro nabízí vynikající kvalitu úchopu, pohodlné ovládání a stylový vzhled. Je vybaven kombinací pryžových směsí pro optimální tlumení nárazů a redukci vibrací, což zajišťuje bezpečnou a efektivní jízdu. Grip je robustní, lehký a dostupný v různých barvách, které ladí se stylem vašeho kola.
Témata recenzí: ["kvalita", "komfort", "povrchová úprava", "problémy", "přilnavost", "montáž","vzhled", "podpora", "manipulace", "ergonomie", "ruce", "držení", "bolest"].
"Zdá se, že jsou kvalitní a ergonomie rukojetí je ideální pro jízdu na horském kole."
"Comodissime
"Ottimo grip e facilità di motaggio"
"Dobrý produkt. Po problému při montáži byl poprodejní servis více než vstřícný, aniž bych o to nějak zvlášť žádal. Tuto stránku bych doporučil pro její spolehlivost a v budoucnu si ji opět objednám."
"Vynikající dobrý vzhled."
"Špičkové, velmi dobré pohodlí."
"Pohodlné, dobře se drží. Nastavení úhlu je stále subtilní......"
"Moje oblíbené gripy, dobrá ergonomie a skvělý úchop."
"Velmi kvalitní gripy: velmi ergonomický design, výborný úchop, příjemný materiál, který se perfektně drží a trochu tlumí vibrace, nejsou příliš špinavé (červené), poměrně slušné opotřebení ve srovnání s jinými, které se po několika měsících rozpadly. Jediná nevýhoda: plastový konec je při pádu trochu křehký a praská na kousky (v mém případě to nevadí, je to jen estetické).
"Výrobek splňuje má očekávání a má dobrý poměr ceny a kvality".