Chuť není příliš silná a
"Není příliš silný a má příjemnou chuť. Velmi snadné použití. Jsou všechny účinky "prodávané" skutečně přítomny při konzumaci... . ... Nevím... ale mně vyhovují a asi proto je užívám už několik let. Co se týče Probikeshopu, byl jako obvykle perfektní."
